Preskočiť na obsah
Miroslav Hrebenár

Doprava a logistika

Miroslav Hrebenár

Pravidelná osobná cestná doprava

Obec
Sasinkovo
Od roku
1992
IČO
30 051 274

Miroslav Hrebenár

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
920 65 Sasinkovo
Na trhu od
30. septembra 1992
IČO
30 051 274
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 49.31)
Pravidelná osobná cestná doprava

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Miroslav Hrebenár

Miroslav Hrebenár – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sasinkovo. Podniká od 30. septembra 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad maloobchod a veľkoobchod a poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Základné údaje

Obchodné meno
Miroslav Hrebenár
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
30 051 274
Dátum vzniku
30. septembra 1992
Miesto podnikania
920 65 Sasinkovo
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 207-6912
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 49.31)
Pravidelná osobná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Miroslav Hrebenár zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Miroslav Hrebenár?

Miesto podnikania je v obci 920 65 Sasinkovo.

Čím sa Miroslav Hrebenár zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – Miroslav Hrebenár?

IČO je 30 051 274.

Odkedy podniká Miroslav Hrebenár?

Podnikanie začalo 30. septembra 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Miroslav Hrebenár podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese miroslav-hrebenar.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.